+420 721 313 651

lada@kubecek.eu

Po - Pá: 17 - 20

Ochrana osobních údajů

Na základě ochrany osobních údajů a dodržování standardů v rámci nařízení GDPR, vás tímto žádáme o souhlas se zpracováním vašich osobních dat. Bez udělení tohoto souhlasu, není možné nadále využívat našich služeb.

Udělení souhlasu je snadné. Lze tak učinit těmito způsoby:

Odesláním kontaktního formuláře

Odesláním online objednávky dárkových poukazů prostřednictvím portálu kubecek.eu Zaškrtnutím políčka se souhlasem při zadávání online rezervace prostřednictvím systému Reservio

    Telefonicky, SMS, e-mailem, osobně při zadávání online rezervace masérem nebo provozovatelem portálu kubecek.eu

Jaké údaje zpracováváme a proč?

Jedná se především o jméno a příjmení, telefon, e-mail, fakturační adresu.

Veškerá tato data uchováváme pouze za účelem realizování online objednávek dárkových poukazů, kontaktování a informování klientů o aktuálním stavu objednaných služeb prostřednictvím rezervačního systému Reservio.

V případě výskytu nákazy COVID 19 na provozovně, souhlasíte s tím, že vaše poskytnuté údaje budou předány příslušné krajské hygienické stanici za účelem vytrasování kontaktů. Na e-mail nebo přímo do SMS, můžete dostávat též různá informativní sdělení týkající se novinek, výhodných nabídek a zásadních změn na portálu kubecek.eu. Informativní sdělení zasíláme jen tehdy, když nám udělíte osobní souhlas telefonicky, e-mailem nebo přímo na provozovně masérovi v rámci čerpání služeb. Po udělení souhlasu přidáme váš email a telefonní číslo do služby Smart e-mailing, kterou pro rozesílání informativních sdělení využíváme. V patičce každého rozeslaného e-mailu máte možnost odhlášení z databáze.

Systémové zprávy týkající se objednávek dárkových poukazů, nelze deaktivovat.

Veškeré informace týkající se online rezervací, posílá rezervační systém Reservio. Jednotlivá nastavení a preference těchto oznámení, řešte přímo s Reserviem nebo se poraďte s masérem či rovnou provozovatelem portálu MasazeGieb.cz.

Fakturační adresa je využívána pouze tehdy, pokud klient realizuje online nákup dárkových poukazů včetně online platby. Uvádí se na daňové doklady, odesílané na e-mail klienta po dokončení objednávky. Údaje týkající se Online plateb zpracovává a uchovává na základě vysokých bezpečnostních standardů prověřené platební brány Gopay, nebo pays.cz. Portál kubecek.eu platební údaje klientů neukládá.

Údaje týkající se online plateb rezervací při zadávání online rezervace v prostředí systému

Reservio, zpracovává a uchovává na základě vysokých bezpečnostních standardů služba Reservio. Portál kubecek.eu ani v tomhle případě platební údaje neukládá.

Platby zaměstnaneckými benefity jsou realizovány skrze systémy benefitních společností. Portál kubecek.eu žádné ze zadávaných údajů v rámci úhrady služeb, rezervací, nákupu dárkových poukazů hrazených z benefitů, nezpracovává a neukládá. Vše si řeší na základě vysokých bezpečnostních standardů benefitní společnosti.

Kontrola ukládaných osobních údajů včetně žádosti o odstranění

Každý klient má právo kdykoli požádat provozovatele portálu kubecek.eu o poskytnutí záznamu s poskytnutými osobními údaji zpracovávaných v rámci portálu kubecek.eu. Netýká se osobních údajů v rámci rezervačního systému Reservio a využívaných benefitních společností. Reservio a benefitní společnosti si údaje klientů uchovávají sami a v případě vyžádání záznamu je nutné požádat o jeho vyhotovení a zaslání přímo Reservio nebo benefitní společnosti.

Žádost na poskytnutí záznamu s osobními údaji týkající se nákupu online dárkových poukazů případně z kontaktního formuláře v rámci portálu kubecek.eu, je nutné zaslat písemnou formou na e-mailovou adresu: masaze@kubecek.eu bez udání důvodu. Všem těmto požadavkům je neodkladně vyhověno. Klient obdrží data se svými osobními údaji nebo v případě zájmu o ukončení spolupráce zprávu, o úspěšném vymazání jakýchkoli poskytnutých dat a veškerá spolupráce s klientem, je nenávratně skončena.