+420 721 313 651

lada@kubecek.eu

Po - Pá: 17 - 20

Jmenuji se Ladislav Kubeček……

Ladislav Kubeček, nevidomý masér.

Jsem nevidomý a sluchově postižený, ale přesto žiji naplno.

Jsem tu, abych vám svými službami dělal radost. Pomohl vám od stresu, který na nás dotírá každý den, nabídl vám možnost odpočinku a načerpání sil i chuti do života. Doufám, že se podaří zase vše rozjet a budu vám moci nabídnout ne jen masáže, ale i něco ze zdravého stylu života, a také to, co já i moje rodina, máme rádi. Nejlepší život je ten, který žijeme plně, opravdově. Bez masek, předsudků a s vírou, že vše co se v našem životě děje, má smysl. Ten nemusíme vždy hned vidět, přesto můžeme věřit.

Kdo vlastně jsem?

Mnozí mě znáte z doby, kdy jsem měl několik provozoven. Působil jsem ve Zbečníku u Hronova, dlouhou dobu v Červeném Kostelci, v Trutnově. Vyzkoušel jsem všechny možnosti podnikání v oblasti masáží, životního stylu, prodeje různých výrobků. 

Jsem iniciátorem různých projektů, jako život bez zraku, který postupně dáváme s mými přáteli i rodinou do hromady. Vzniknou i další projekty, které tu budou pro vaši radost i spokojenost.

Jak to vše začalo?

Bývá to tak v životě, že nám přicházejí do života různé zkoušky, které prověřují naši odolnost. Na nás je, jak se vdané chvíli postavíme do života k událostem, které přicházejí.

Měl jsem projekt stránky Baddy.cz, který byl zaměřený na masáže a vše co s tím souvisí i něco ze života z mého okolí. Zde jste si mohli objednávat dárkové poukazy, to se splnil můj sen. Vše fungovalo k plné spokojenosti, mohl jsem se více soustředit na odvádění své práce a hledat další příležitosti k růstu. Pak ale přišel Covid a vše najednou bylo jinak.  Nebylo v mých silách udržet provozovnu v Červeném Kostelci a musel jsem z existenčních důvodů ukončit svojí činnost. 

Co tě nezabije, to tě posílí!!!

Musel jsem si hledat práci. Díky této životní příhodě, jsem ale zase mohl nasbírat o něco víc zkušeností.

Pracoval jsem v centru Zdraví a krásy Delta, s.r.o, 1 rok. Stále to ale nebylo to, co jsem hledal. Tak jsem po roce odešel pracovat jako asistent ombudsmana do EMERGE, a.s. 

Nyní jsem zase zpět a nabízím možnost masáží přímo ve vašem prostředí domova. Prostě tam, kde to máte rádi, kde jste v bezpečí. A mám už také provozovnu v Sokolské ulici v Červeném Kostelci. A nejsem tam sám. Do života mi přišli 3 spolupracovnice. Jeden skvělý Člověk Lucka, která dělá také masáže i kosmetiku a může vám nabídnout i cvičení, které vás zbaví stresu a ztuhlých svalů. A jsou tu také dvě Kadeřnice Lenka a Dita. My všichni vám svými službami chceme přinést radost i potěšení.

A také jsem poznal svého nového Kouče. Je jím Barumka Adámková, která mi ukázala mojí cestu k sobě samému. Pomohla mi pochopit, že jak si to nastavím, tak to budu mít. A díky jejím službám i podpoře, raketově z rostla jak má sebe hodnota tak i klientela ze které dnes mám opravdu radost. O tom co Barumka dělá a dělá svojí práci opravdu dobře, se můžete dočíst na jejích stránkách Najdi cesty k Sobě. Náš společný příběh, určitě zveřejníme. Poznal jsem díky tomu co znamená opravdová zdravá sebe hodnota a jak díky tomu můžeme žít kvalitnější život.

Více se dočtete v sekci o mých službách.

Jsem tu pro vaši spokojenost, potěšení i radost i pro váš osobní růst.