+420 721 313 651

lada@kubecek.eu

Po - Pá: 17 - 20

Provozní řád pro provozovnu

Ke stažení níže.

                                       PROVOZNÍ ŘÁD PRO MOBILNÍ MASÁŽE

I. Základní údaje

Název provozovny:  Mobilní masáže Ladislav Kubeček Masérské  služby, Jiráskova 415, Červený Kostelec 549 41

Pracovní doba:  Dle telefonické nebo e-mailové dohody.

Ladislav Kubeček, IČO:62719017 , Živnostenský list Čj 01/016545/F-51

Datum vystavení : 25.08.1997 v Náchodě

Předmět podnikání: Masérské, rekondiční a regenerační služby

Adresa trvalého bydliště:  Jiráskova 415, Červený Kostelec, 549 41

Telefon:  721 313 651, e-mail: lada@kubecek.eu

Služby budou poskytovány v soukromém prostředí u klientů.

Podmínkou poskytnutí služby je, přístup k pitné tekoucí vodě, možnost převléknutí do pracovního oděvu, dostatečný prostor pro pracovní výkon.

Oprávnění pro výkon činnosti: Osvědčení o absolvování kurzu pro nižší zdravotnické pracovníky, obor MASÉR č.j.:320-5316 

Datum ukončení: 06.03.1996

Zdravotní průkaz vydala MUDR Jarmila Strnadová praktický lékař pro dospělé

Náměstí 325 549 32 Velké poříčí

Dne 02.01.2010 

Osvědčení i Zdravotní průkaz jsou uloženy v době provozu na provozovně, nebo jej lze nalézt na stránkách: https://kubecek.eu., 

II. Druh a rozsah poskytovaných služeb

Poskytování rekondičních a relaxačních masáží. Masáže jsou poskytovány  dle objednání a dohody u klienta. 

Jedná se o poskytování služeb přímo v domácnosti klienta, nebo v prostorách firmy, která si masáže objedná. 

Počet místností pro masáže: dle prostor klienta

Pracovníků v provozovně: 1

Druhy poskytovaných masáží: sportovní, klasická, Hot Stones – horké lávové kameny, Havajská masáž, čokoládová masáž, medová masáž.

Kontraindikace masáží: Jakékoliv onkologické onemocnění, kožní vyrážky, plísně, vředy a nádory, hnisající ložiska. Všechny akutní stavy (horečka, záněty, virózy a jiné infekce, akutní blokády). Choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak), problémy se srážlivostí krve, velké varixy – místní omezení, dále kornatění tepen, záněty žil, záněty svalů a kloubů, akutní revmatismus a artrózy. Osteoporóza dle stupně pokročilosti, těžké stavy plicní a kostní tuberkulózy, požití omamných látek, akutní zažívací potíže, bolestivá menstruace, při graviditě poradit se s lékařem. U medové masáže je kontraindikací alergie na med, produkty z medu a alergie na pyly. U čokoládové masáže je to alergie na kakao a výrobky z čokolády.

II. Popis pracovní činnosti a místnosti pro masáže

Vždy před zahájením a po ukončení práce u každého klienta si omyji ruce přímo v  místnosti u klienta dezinf. Tekutým mýdlem Prosavon, rovněž při přechodu z práce nečisté na čistou. desinfekční mýdlo si přepravuji s sebou v uzavřené nádobě.

Masáže klientům se provádí na speciálním masážním stole. Stůl je vyrobený z kvalitního dřeva a silnou molitanovou vrstvu pokrývá omyvatelná koženka. Na stůl se navléká bavlněné prostěradlo, pro každého klienta se navrch ještě pokládá jednorázové papírové prostěradlo, nebo si klient zajistí své prostěradlo či ručník sám.. Na masáže se používají speciální kvalitní rostlinné oleje. Žádné přístroje k masážím nepoužívám.

Ke klientovi si vždy přivážím své papírové ručníky, nebo ubrousky, i dezinfekční mýdlo. 

Lékárnička je umístěna v přepravní tašce u lehátka a je vybavena dle charakteru poskytovaných služeb. Obsah lékárničky je v příloze provozního řádu.

IV. Manipulace s prádlem

Pracovní oděv bílé barvy je udržován v čistotě a podle potřeby je měněn v průběhu směny. Civilní oděv je ukládán odděleně od pracovního oděvu na místě   v šatním prostoru u klienta, nebo na místě které po dohodě s klientem vyberu. Čisté prádlo je uloženo v uzavřeném přepravním neprodišném obalu. Zákazníkk  si si zajistí buď sám, nebo po dohodě semnou  ručníky látkové i jednorázové. Praní prádla je zajištěno doma, prádlo je práno odděleně od ostatního prádla sušeno v sušičce. Čisté prádlo se při přepravě na místo klienta  chrání před znečištěním a druhotnou kontaminací vhodným obalem. Prádlo se převáží tak, aby nedošlo k poškození obalu.

V. Desinfekce ploch

K desinfekci jsou používány přípravky s virucidním a fungicidním účinkem v koncentracích a expozicích dle návodu na etiketě, např. Sekusept Pulver, Incidur, Desprej, aj. Přípravky se ředí denně před zahájením provozu, nádoba je označena dnem a hodinou ředění. Používají se pouze přípravky registrované MZ ČR.

Jako pomůcky k masáži jsou používány přírodní lávové kameny. Kameny jsou po každém zákazníkovy omyty v teplé vodě s přídavkem Jaru na odmaštění a potom jsou desinfikovány sprejem s virucidním a fungicidním účinkem. Při práci s desinfekčními prostředky Prosavon, Dezisan profi, určený pro široké využití desinfekce lehátek, povrchů omyvatelných povrchů, se dodržují zásady ochrany zdraví a bezpečnosti při práci a používají se osobní ochranné pomůcky. K zabránění vzniku selekce, příp.rezistence mikrobů vůči přípravku dlouhodobě používanému, se střídají min.1x měsíčně desinfekční přípravky s různými účinnými látkami.

Lékárnička obsahuje:

Gáza7,5×7,5xcm-5Ks (1KS), Mediplast2,5CMx5m, (1KS), Mediplast rychloobvaz8x4cm/6 (1Ks(, nůžky 1 ks, obinadlo sterilní10cmx5m (2Ks), obvaz hotový s jedním polštářkem 2ks, šátek třícípý 1ks, příručka první pomoci 1ks, rouška resuscitační  1ks, špendlík zavírací 2ks, vata obvazová skládaná 50g 1ks, rukavice v obalu 1 pár, pryžové obinadlo /škrtidlo/70cm 1ks, rouška plast 20x20cm/0,05mm 1ks, pinzeta 1ks, traumacel přípravek na zastavení krvácení 1ks, desinfekce s virucidním účinkem jodisol, (septonex).

I. Úklid

Úklid provozovny je prováděn během dne dle potřeby samotným klientem.  po skončení provozu s použitím desinfekčních prostředků Savo Prim, Sekusept Pulver nebo Presept tablety. Hygienické zařízení se uklízí denně dle potřeby, jedenkrát denně s použitím desinfekčních prostředků. Desinfekce masérského lehátka se provádí po skončení práce  u klienta. 

 Zásady prevence vzniku infekčních a jiných onemocnění (např. Covid)

  • nošení roušek a rukavic
  • častá desinfekce rukou
  • rozestup alespoň 2 metry od ostatních přítomných osob mimo osobu, které je poskytována služba 
  • časté větrání
  • zákazník, ani další členové domácnosti nesmí vykazovat známky onemocnění
  • tělesná teplota zákazníka nesmí být vyšší než 37 st.
  • zákazník ani žádný člen domácnosti nesmí být pozitivní na Covid

Podpis:  ………………………………                                                            V Červeném Kostelci