+420 721 313 651

lada@kubecek.eu

Po - Pá: 17 - 20

Pokračuji ve vybavování provozovny

Dělám vše pro to, aby jste se cítili jako doma a mohli se soustředit jen na odpočinek a relax. Už mám skoro hotovo, stačí dodělat pár drboností a 1.2.2022, můžeme začít.

Dva víkendy za sebou jsme opravdu nezaháleli. Moje milovaná ženuška, Lucinka moje milá spolupracovnice s manželem, Petr majitel objektu a můj zeť, všichni pomohli s výbavou a rozjezdem. Stěhovali jsme, uklízeli, ladili.

Mé opravdové díky patří všem, kdo pomáhali a ještě jsme se přitom dobře bavili. Musím také poděkovat firmě Josi S.r.o, která nám dodala internet do provozovny za velmi příjemných podmínek, firmě Revo paymenst, která dodala platební terminál. Všichni udělali vše pro to, aby vše fungovalo jak má a mohl jsem se soustředit jen na práci pro vás. Nádherné na tom vše je, že při realizaci a rozjezdu provozovny, pro nikoho nebyl nic problém. Ještě stále jsou na světě lidé, kteří podnikají srdcem a s odhodláním. A to mě opravdu povzbudilo. Děkuji také Petě Šolcové za spětnou vazbu a hodnocení z pozice zákazníka. Tohle jsem opravdu nutně potřeboval.

Ještě budeme do konce tohoto měsíce ladit, uspůsobovat, tvořit. Pravděpodobně nás čeká ještě pár bezesných nocí, ale ten návrat do tvůrčího živoata je podmanivý a velmi příjemný. Děkuji za vás moji milý, protože by to jinak nebylo možné.

S vděčností i láskou, Láďa.

Recommended Articles

Discover more from Ladislav Kubeček

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading